معرفی سایت


استفاده از موقعیت مکانی تشخیص داده شده کاربران وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل برای ایجاد تغییرات لحظه ای و تصمیم گیری های مختلف در این نرم افزارها امروزه به میزان چشم گیری افزایش یافته است.
حتما تا کنون برایتان پیش آمده است که وارد وب سایتی شده باشید که بدون پرسیدن سئوال در خصوص محل قرارگیری شما و کشوری که در آن لحظه در آن وجود داشته اید ، زبان پیش فرض وب سایت ، نوع نرخ ارز ، محتوای متنی و گرافیکی و مواردی از این دست را به صورت هوشمند و خودکار برایتان تنظیم کرده باشد و یقیناً موافق هستید که چنین عمل هوشمندانه ای تجربه کاربری دلنیشی را برای شما به همراه داشته است. گاهی نیز بر اساس همین مکانیزم ، از دسترسی به برخی نرم افزارها ، وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل محروم گردیده اید و یا میزان دسترسی شما به آنها تغییر کرده است. از سویی دیگر نیز اگر به جنبه های امنیتی این گونه نرم افزارها بی اندیشیم ، با بررسی گزارشات خواهیم دید که بسیاری از حملات اینترنتی هکر ها از برخی کشور های خاص بیشتر از سایر کشور ها در آمارها دیده می شوند و بستن دسترسی برای برخی از کشور ها می تواند به حفظ امنیت نرم افزارها و وب سایت های ما کمک زیادی نماید.
ip2info به عنوان یک ابزار کاربردی برای دریافت اطلاعات جغرافیایی کاربران از روی IP اینترنتی آنها ، سعی نموده است تا با استفاده از بانک های اطلاعاتی بزرگ و معتبر ، سرویسی مدرن و مطمئن را برای توسعه دهندگان نرم افزارهای مختلف نظیر وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل فراهم آورد.
استفاده از سرویس ارائه شده در این وب سایت با توجه به قرارگیری نمونه کدهای برنامه نویسی به زبان های مختلف و پر کاربرد در بخش راهنمای سایت بسیار ساده خواهد بود و پس از ایجاد حساب کاربری جدید برای خود می توانید در کمترین زمان ممکن نرم افزارهای خود را به API های این سایت متصل نمایید.